Yılbaşı Kartalkaya Kayak Turu

Yılbaşı Kartalkaya Kayak Turu, Dorukkaya ve Kaya Palazzo Otelleri'ne Ulaşım Dahil indirimli fiyatlar...

Bolu  -  ULAŞIM, 4 TAM GÜN Sınırsız Ski-Pass, Rehberlik ve Araç İçi İkramlar, DAHİLDİR

Hizmetlerimiz Ulusoy Globüs güvencesiyle gerçekleştirilmektedir.

Hareket Yerleri ve Saatleri

03:30 - Ataköy Atrium Önü
04:00 - Etiler Akmerkez, Ulus Kapısı Önü
04:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
04:45 - E-5 Kartal Adliye Durağı
Dönüş 16:45 - 17:00 Kartalkaya


Erken rezervasyonda yapılan kayitlarda iptal, değişiklik ve iade yapılmaz.

Kayak turlarımız ve kayak ulaşımlarımız, Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. (Kayakkulübü Turizm ve Seyahat Acentesi / Tursab-A 10651) güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.
 
Kayak turlarımız Kartalkaya ve Uludağ kayak bölgelerinde işbirliği yaptığımız otellerle (Kaya Otelleri) anlaşmalı olarak yapılmaktadır.                             

Kayak turu ile birlikte, 
Anlaşmalı olduğumuz oteller dışında farklı otellerden veya farklı bir acentadan oda satın alarak/oda rezervasyonu yaptırarak, sözkonusu kayak bölgelerine gitmek isteyen misafirlerimiz için Kayak Ulaşım hizmeti verilmektedir.

Liftler: Türkiye'de ilk kez kullanılan önden kapaklı ve korumalı Leitner Detechable Chairlifts otel misafirlerinin hizmetindedir. Otele ait farklı zorluk derecelerinde 11 adet pist ve 7 adet lift ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

KAR GARANTİLİ KAYAK KEYFİ TÜRKİYE’DE KURULU EN GELİŞMİŞ KAR YAPMA SİSTEMLERİYLE PİSTLERDE HER ZAMAN KAR GARANTİ.
SUN KID YÜRÜYEN HALI TÜRKİYE’NİN EN İYİ EĞİTİM PİSTİNİN BAŞLANGIÇ NOKTASINA ULAŞMAK ARTIK DAHA KONFORLU, DAHA KOLAY.
BABY PİST ÇOCUKLAR İÇİN, DENEYİMLİ HOCALAR EŞLİĞİNDE KOLAYCA KAYAK VE SNOWBOARD ÖĞRENME ALANI.
LEITNER LIFT ZİRVEYE ULAŞMAK LEITNER LIFT AYRICALIĞIYLA HIZLI VE GÜVENLİ. SNOWTUBING VE ÇOCUK PARKI

** KAR MAKİNASI otellere ait Nazlı , Narin , Otellerin önündeki bağlantı pistleri Sandalyeli bağlantı yolu pistlerimizde kar makinemiz bulunmakta olup kar yağışının yeterli olmadığı durumlarda pistlerimiz kar garantilidir. (Kar makinemiz teknik olarak -2 derece ve daha soğuk havalarda kar üretebilmektedir.)

 

Ücrete Dahil Hizmetler

 • Lüks araçlar ile gidiş-dönüş ulaşım hizmetleri
 • Seçilen otelde 3 gece - 4 gün konaklama
 • 3 akşam yemeği, 3 kahvaltı, 3 öğle yemeği
 • 4 tam gün sınırsız (Limitsiz) Ski-Pass kullanımı
 • Yolculuk esnasında araç içi ikramlar
 • Rehberlik hizmetleri
 • Kayak ve snowboard kiralamalarında özel indirimler,

Acentamız Kayak kiralamalarında Kayak & Snowboard odalarında nakit veya Kredi kartına yapılan indirimlerden sorumlu değildir. Acentamız kiralama hizmeti vermemekte olup, kayak odalarındaki indirimlerin oranlarına müdahele etmemektedir. Buralardaki indirim ve alışverişler misafirlerin kendilerine ait olup, acentamız herhangi bir oran, meblağ garantisi vermez.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tur esnasında yapılan şahsi harcamalar
 • Giriş günü otelde alınacak açık büfe öğle yemeği
 • Kayak kıyafetleri, kayak malzemeleri, kayak dersleri ile ilgili özel harcamalar
 • Kayakla ilintili düşme veya yaralanmaya bağlı olan doktor ve hastane giderleri
 • Kayak / Snowboard ile ilgili ekipman kiralama
 • Özel snowboard / kayak dersleri kapsamında yapılan harcamalar
 • Kartalkaya bölgesinde yapılan her türlü şahsi harcama.

Acentamız Kayak kiralamalarında Kayak & Snowboard odalarında nakit veya Kredi kartına yapılan indirimlerden sorumlu değildir. Acentamız kiralama hizmeti vermemekte olup, kayak odalarındaki indirimlerin oranlarına müdahele etmemektedir. Buralardaki indirim ve alışverişler misafirlerin kendilerine ait olup, acentamız herhangi bir oran, meblağ garantisi vermez.

Ne Yenir? Ne İçilir?

Dorukkaya Otel veya Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort rezervasyonu yapan misafirlerimiz, seçtikleri otelin konseptinden faydalanacaklardır.

Dorukkaya Otel'de Herşey Dahil konsepti geçerlidir.

Otele girişte konaklama akşam yemeği ile başlar, çıkışta öğle yemeği ile biter.​

Kahvaltı (07:00 - 10:00)
Geç Kahvaltı (10:00 - 10:30)
Öğle Yemeği (12:30 - 14:00)
Çay ve Pasta Büfesi (17:00 - 18:00)
Akşam Yemeği (19:00 - 21:30)
Gece Çorbası (23:00 - 24:00)
Lobby Bar (10:00 - 24:00)
Disco Bar (23:00 - 02:00)
Konsepte dahil yerli alkollü ve alkolsüz içecekler saat 24:00'e kadar ücretsizdir. 24:00 sonrası alınan içecekler ücretlidir.
Otele girişte konaklama akşam yemeği ile başlar, çıkışta öğle yemeği ile biter.
Drop Lounge (ÜCRETLİ)

Dorukkaya Otel 
Standart Oda:Pist ve Orman Manzaralı,Mini Bar,Merkezi Isıtma,220 V. Elektrik,Zemin Halı Kaplama,Wc,Banyo,Saç Kurutma Makinesi, TV (Uydu Yayınlar),Direk Hat Telefon (Ücretli)

Superior Oda Pist ve Orman Manzaralı,Mini Bar,Merkezi Isıtma,220 V. Elektrik,Zemin Parke,BANYO WC,Banyo,Saç Kurutma Makinesi,  TV (Uydu Yayınlar),Direk Hat Telefon (Ücretli)

Superior Aile Suit:Pist ve Orman Manzaralı,1 Yatak Odası,1 Oturma Odası,Mini Bar,Merkezi Isıtma,220 V. Elektrik,Zemin Parke,BANYO 2 Adet WC,Banyo,Saç Kurutma Makinesi,TV (Uydu Yayınlar),Direk Hat Telefon (Ücretli)

Grand Suit :Pist ve Orman Manzaralı,1 Yatak Odası,1 Oturma Odası,Mini Bar,Merkezi Isıtma,220 V. Elektrik,Zemin Parke,BANYO2 Adet WC,Banyo,Saç Kurutma Makinesi,TV (Uydu Yayınlar),Direk Hat Telefon (Ücretli)


Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort'de Tam Pansiyon Plus konsepti geçerlidir.

Tam Pansiyon Plus olup giriş günü akşam yemeği ile başlar çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.​

Kahvaltı (07:00 - 10:00)
Öğle Yemeği (12:30 - 14:30)
Akşam Yemeği (19:00 - 21:30)
Swiss Fondue Restaurant (09:30 - 23:00; ÜCRETLİ)
Lobby Bar (07:30 - 02:00; ÜCRETLİ)
Chillout Bar (07:30 - 02:00; ÜCRETLİ)
Palazzo Spa Vitamin Bar (08:30 - 20:30; ÜCRETLİ)

Kaya Palazzo Otel 

Superior Oda:Modern dağ konsepti ile dekorasyon,24 saat oda servisi (Ücretli),Zengin içerikli mini bar (Ücretli),Safebox,Merkezi ısıtma,Parke kaplama özel zemin,Uydu kanalları,Twin ve french yatak çeşitleri,Saç kurutma makinesi,Banyo,Büyük ekran LCD televizyon 32’’,Odalarda wireless,Direkt hat telefon (Ücretli)

Deluxe Oda:Modern Dağ Konsepti ile Dekorasyon,24 Saat Oda Servisi (Ücretli),Zengin İçerikli Mini Bar (Ücretli),1 Yatak Odası (French Bed),Safe Box,Sofa Bed,Dağ Manzaralı,Merkezi Isıtma,Parke Kaplama Özel Zemin,Direkt Hat Telefon (Ücretli)

Juniour Suite : Cam Önü Jakuzi,French Yatak,Modern Dağ Konsepti ile Dekorasyon,24 Saat Oda Servisi (Ücretli),Zengin içerikli Mini Bar (Ücretli),Safebox,Merkezi Isıtma,Parke Kaplama Özel Zemin,Direkt Hat Telefon (Ücretli),Koltuk,1 WC,Saç Kurutma Makinesi,Büyük Ekran LCD Televizyon 32’,Odalarda Wireless,Uydu Kanalları

Deluxe Suite: Cam Önü Jakuzi,French Yatak,Elektrikli Şömine,Modern dağ konsepti ile dekorasyon,24 Saat Oda Servisi (Ücretli),Zengin içerikli Mini Bar (Ücretli),Safebox,Merkezi ısıtma,Parke kaplama özel zemin,Direkt Hat Telefon (Ücretli),Ayrı Soyunma Odası,Saç kurutma makinesi,Büyük ekran LCD televizyon 32’’,Wireless,Uydu Kanalları

Grand Suite: Cam Önü Jakuzi,French yatak,Elektrikli şömineli oturma odası (Cam kapı ile ayrılabilen),Modern Dağ Konsepti ile Dekorasyon,24 Saat Oda Servisi (Ücretli),Zengin içerikli Mini Bar (Ücretli),Safebox,Merkezi Isıtma,Parke Kaplama Özel Zemin,Direkt Hat Telefon (Ücretli),Koltuk,2 WC,Saç Kurutma Makinesi,Büyük ekran LCD televizyon 32’’,Odalarda Wireless,Uydu Kanalları

King Suite: Cam Önü Jakuzi,2 Yatak Odası,1 Salon,2 Adet Elektrikli şömine,Modern dağ konsepti ile dekorasyon,Zengin içerikli Mini Bar (Ücretli),24 saat oda servisi (Ücretli),Safebox,Merkezi ısıtma,Parke Kaplama Özel Zemin,Direkt Hat Telefon (Ücretli),Koltuk,1 Sauna,2 Adet banyo,Saç kurutma makinesi,3 Adet büyük ekran LCD televizyon,Odalarda Wireless,Uydu Kanalları

Gün1

Hareket Yerleri ve Saatleri

Hareket Yerleri ve Saatleri
03:30 - Ataköy Atrium Önü  (Haritada görmek için tıklayınız.)
04:00 - Etiler Akmerkez, Ulus Kapısı Önü  (Haritada görmek için tıklayınız.)
04:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü  (Haritada görmek için tıklayınız.)
04:45 - E-5 Kartal Adliye Durağı  (Haritada görmek için tıklayınız.)
İstanbul - Kartalkaya
Siz değerli konuklarımızla sabah belirtilen noktalarda buluşuyor ve Kartalkaya’ya hareket ediyoruz. Yol ve kar durumuna bağlı olarak 3,5 - 4 saat süren yolculuğumuz ile Kartalkaya’ya varıyoruz. Bölgeye varışımızla beraber kayak yapmaya başlıyor ve Kartalkaya’nın keyfini çıkarıyoruz. Kaya otellerinin 11 farklı pist ve 7 Ski-Lift'inden sınırsız olarak faydalanıyoruz. Dileyen misafirlerimiz otellerinde ekstra olarak öğle yemeği alabilirler. Yemek sonrası kayak yapmaya devam ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama seçilen otelde.

 


Gün2

Kartalkaya
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün kayak ve otelden faydalanmak için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama seçilen otelde.


Gün3

Kartalkaya
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün kayak ve otelden faydalanmak için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama seçilen otelde.


Gün4

Kartalkaya - İstanbul 
Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından en geç saat 12:00'de odalarımızı boşaltıyoruz ve dönüş saatimize kadar kayak için serbest zamanımız oluyor. Öğle yemeğimizi açık büfe olarak otelde alıyoruz. Akşamüzeri 17:00’de tesis önünden hareket edecek otobüsümüz ile İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Trafiğe bağlı olarak saat 21:00-22:00 civarı İstanbul'a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.


*Yapılan rezervasyonlarda koltuk numarası garantisi yapılamaz ve söz verilemez.

*Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

27 kişi ve üzeri Otobüs
27 kişiye kadar Midibüs 
15 kişiye kadar Minibüs araçlar kullanılır.

 

**Dönüş saatimiz tesis önünden saat 16:45 - 17.00’dir.**

Kartalkaya Yolu Esnasındaki Mola Noktaları 
Kartalkaya'ya gidiş esnasında zorunlu haller dışında 1 kez ve 15 dk olmak üzere ihtiyaç molası verilmekte olup, Kartalkaya'dan dönüş esnasında ise yine zorunlu haller dışında 1 kez ve 40 dk mola verilmektedir. Yol esnasında ayrıca durulmamakta olup, zorunlu haller dışında yolcu indirme - bindirme yapılmamaktadır.

Gruplarınıza özel indirimleriniz için ekibimize ulaşınız.

Kalkış Yetkilisi İrtibat Bilgileri +90 530 265 2197 (Belirtilen telefon numarası yalnızca kalkış saatlerinde, ivedi durumlar nedeniyle kullanılır)

Genel soru, görüş ve önerileriniz için +90 212 598 48 88 / +90 542 313 91 00

 Araç kalkış saatinden 15 dakika önce size en uygun araç kalkış noktasında bulunmanızı rica ederiz. Keyifli bir tur geçirmenizi diler, bir sonraki seyahatinizde sizleri tekrardan aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Faydalı Bilgiler

DORUKKAYA OTEL | Bolu - Kartalkaya

Hergün Kesin Hareket Ulaşım: Evet

Kayak Pistine Yakınlık: 0 

Bolu merkeze uzaklık: 40 Km

İstanbul merkeze uzaklık: 280 Km

Esenboğa Havalimanı'na uzaklık: 190 Km

 

Dorukkaya Otel'de odalar pist ve/veya orman manzaralıdır. Otelde 10 adet suit olmak üzere toplam 218 adet oda bulunmaktadır.

Odalarda merkezi ısıtma, direkt telefon hattı, 220 volt elektrik, minibar (sadece meşrubat), halı kaplama zemin, saç kurutma makinesi, 2 günde bir havlu ve çarşaf değişimi, TV ve uydu kanalları ile emanet kasası mevcuttur.

Ücretsiz Aktiviteler:

Kapalı (ısıtmalı) yüzme havuzu
Şezlong - havlu
Sauna - Türk hamamı - Fitness Center
TV odası - disko - animasyon
Çocuk oyun odası
7 adet lift, 1 adet sandalyeli lift
Mini Club (10:00 - 17:00)
Kapalı otopark
Hava şartlarına göre haftasonu gece kayağı


Ücretli Aktiviteler:

Fotoğraf ve alışveriş merkezi - dükkanlar
Bilardo - internet - oyun makinesi
Masaj ve kese
Oda servisi
Doktor ve sağlık ekibi (24 saat)
Çamaşırhane servisi
Kayak ve snowboard kiralama
Kayak ve snowboard dersi
Drop Cafe
Ambulans
Çocuk bakıcısı
Jakuzi


KAYAK PALAZZO SKI & MOUNTAIN RESORT | Bolu - Kartalkaya

Hergün kesin hareket ulaşım: Evet

Kayak pistine uzaklık: 0

Bolu merkeze uzaklık: 40 Km

İstanbul merkeze uzaklık: 280 Km

Esenboğa Havalimanı'na uzaklık: 190 Km

 

Kaya Palazzo'da toplam 139 adet oda bulunmaktadır. (104 adet Superior oda, 5 adet Deluxe oda, 10 adet jakuzili Junior Suite, 10 adet jakuzili ve şömineli Deluxe Suite, 9 adet jakuzi ve şömineli oturma odalı Grand Suite, 1 adet King Suite)

Bütün odalarda merkezi ısıtma, direkt telefon hattı, büyük ekran LCD TV ve uydu kanalları, parke kaplama özel zemin, zengin içerikli minibar (ücretli), kasa, odalarda Wi-fi, saç kurutma makinesi, 24 saat oda servisi (ücretli) mevcuttur.

Palazzo Spa & Welness Center; 08:30 - 20:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. (11 adet Uzakdoğu masaj salonu, güzellik merkezi, ücretsiz fitness center, ücretsiz 2 adet Türk hamamı, ücretsiz 1 adet ısıtmallı kapalı yüzme havuzu, ücretsiz 2 adet sauna, ücretsiz 2 adet buhar banyosu, ücretli masaj ve cilt bakımı uygulamaları)

Oyun alanı, bakıcı gözetiminde 10:00 - 12:30 ve 14:00 - 17:30 arasında hizmet vermektedir. İsteğe bağlı özel çocuk bakımı ücretlidir.

Doktor ve sağlık hizmetleri: tesiste ücretli olarak 24 saat deneyimli sağlık ekibi hizmet vermektedir.

Otelde seçkin markaların yer aldığı kayak ve snowboard malzemelerini bulabileceğiniz mağaza ile temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market bulunmaktadır.

Liftler: Türkiye'de ilk kez kullanılan önden kapaklı ve korumalı Leitner Detechable Chairlifts otel misafirlerinin hizmetindedir. Otele ait farklı zorluk derecelerinde 11 adet pist ve 7 adet lift ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Ödenecek Tutar 100 TL olarak hesaplanmıştır.

Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
footer