Günübirlik Hafta Sonu Kartalkaya

Günübirlik Hafta sonu Kartalkaya kayak turu ile eğlenceli bir hafta sonu tatili yaşayın!

Bolu  -  Gün Boyu Lift Kullanımı (Dorukkaya & Kayapalazzo) - Ulaşım ve Rehberlik Dahil

Hizmetlerimiz Ulusoy Globüs güvencesiyle gerçekleştirilmektedir.

Günübirlik Kayak Turları, Heptur olarak Kayakkulübü markamız ile 2008 yılından bu yana yurtiçinde özellikle Kartalkaya Kayak MerkeziUludağ Kayak Merkezi ve yurtdışında Bulgaristan Bansko Kayak Merkezine kayak turları ve kayak transferleri gerçekleştirmekteyiz. Kayak turları düzenlemeye başladığımız günden beri kayak ulaşım hizmeti de vermekteyiz. Bu bağlamda Kartalkaya’da Dorukkaya Ski & Mountain Resort”un resmi taşımacılığını 12 senedir sürdürmekteyiz.

Kış turizminin vazgeçilmez eğlencesi olan kayak turizminde deneyimli operasyon ekibimiz ile sizleri kayak merkezlerinin keyfini çıkarmaya davet ediyoruz.

 

KALKIŞ YETKİLİSİ İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 530 265 21 97 (Belirtilen telefon numarası yalnızca kalkış saatlerinde kullanılır. Bu numara yalnızca ulaşım/kalkış için kullanılır) Diğer tüm işlemleriniz için 0212 598 48 88

 

Hareket Yerleri ve Saatleri

 • 03:30 - Ataköy Atrium Önü
 • 04:00 - Etiler Akmerkez, Ulus Kapısı Önü
 • 04:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
 • 04:45 - Kartal Köprüsü Altı
 • Dönüş 16:45 - 17:00 Kartalkaya

 

 • GÜN BOYU SINIRSIZ LİFT KULLANIMI LÜKS ARAÇLAR İLE ULAŞIM DAHİL

 • KONTENJAN SINIRLIDIR
 • SNOWBOARD VE KAYAK KİRALAMADA  İNDİRİM HAKKI

 

Kayak turlarımız ve kayak ulaşımlarımız, Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. (Kayakkulübü Turizm ve seyahat Acentesi / Tursab-A 10651) güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.
 
Kayak turlarımız Kartalkaya ve Uludağ kayak bölgelerinde işbirliği yaptığımız otellerle (Kaya Otelleri) anlaşmalı olarak yapılmaktadır.                             

Kayak turu ile birlikte, 
Anlaşmalı olduğumuz oteller dışında farklı otellerden veya farklı bir acentadan oda satın alarak/oda rezervasyonu yaptırarak, sözkonusu kayak bölgelerine gitmek isteyen misafirlerimiz için Kayak Ulaşım hizmeti verilmektedir.

Liftler: Türkiye'de ilk kez kullanılan önden kapaklı ve korumalı Leitner Detechable Chairlifts otel misafirlerinin hizmetindedir. Otele ait farklı zorluk derecelerinde 11 adet pist ve 7 adet lift ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

KAR GARANTİLİ KAYAK KEYFİ TÜRKİYE’DE KURULU EN GELİŞMİŞ KAR YAPMA SİSTEMLERİYLE PİSTLERDE HER ZAMAN KAR GARANTİ.
SUN KID YÜRÜYEN HALI TÜRKİYE’NİN EN İYİ EĞİTİM PİSTİNİN BAŞLANGIÇ NOKTASINA ULAŞMAK ARTIK DAHA KONFORLU, DAHA KOLAY.
BABY PİST ÇOCUKLAR İÇİN, DENEYİMLİ HOCALAR EŞLİĞİNDE KOLAYCA KAYAK VE SNOWBOARD ÖĞRENME ALANI.
LEITNER LIFT ZİRVEYE ULAŞMAK LEITNER LIFT AYRICALIĞIYLA HIZLI VE GÜVENLİ. SNOWTUBING VE ÇOCUK PARKI

** KAR MAKİNASI otellere ait Nazlı , Narin , Otellerin önündeki bağlantı pistleri Sandalyeli bağlantı yolu pistlerimizde kar makinemiz bulunmakta olup kar yağışının yeterli olmadığı durumlarda pistlerimiz kar garantilidir. (Kar makinemiz teknik olarak -2 derece ve daha soğuk havalarda kar üretebilmektedir.)

Ücrete Dahil Hizmetler


Günübirlik Kartalkaya Kayak Turuna Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks araçlar ile gidiş - dönüş ulaşım hizmetleri
 • Tüm gün sınırsız Dorukkaya Ski-Pass kullanımı
 • Araç içi ikramlar

* Acentamız Kayak kiralamalarında Kayak & Snowboard odalarında nakit veya Kredi kartına yapılan indirimlerden sorumlu değildir. Acentamız kiralama hizmeti vermemekte olup, kayak odalarındaki indirimlerin oranlarına müdahele etmemektedir. Buralardaki indirim ve alışverişler misafirlerin kendilerine ait olup, acentamız herhangi bir oran, meblağ garantisi vermez.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Günübirlik Kayak Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tur esnasında yapılan şahsi harcamalar
 • Kayak kıyafetleri
 • Kayak malzemeleri
 • Kayak dersleri
 • Kayak ile ilgili düşme ve yaralanmaya bağlı olan doktor ve hastane giderleri.
 • Bu turda öğle yemekleri dahil değildir 
 • * Acentamız Kayak kiralamalarında Kayak & Snowboard odalarında nakit veya Kredi kartına yapılan indirimlerden sorumlu değildir. Acentamız kiralama hizmeti vermemekte olup, kayak odalarındaki indirimlerin oranlarına müdahele etmemektedir. Buralardaki indirim ve alışverişler misafirlerin kendilerine ait olup, acentamız herhangi bir oran, meblağ garantisi vermez.

Ekstra Geziler

Yurtiçi ve yurtdışı kayak turlarınız, kayak otellerine yapmış olduğunuz rezervasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız kayak ulaşım talepleriniz, siz ve aileniz için önerdiğimiz kayak merkezleri önerilerimiz için bizimle iletişime geçin, güvenli bir kış tatiline hazır olun.

Kartalkaya Kayak Merkezi

Bolu iline 38 km mesafede bulunan Kartalkaya kayak merkezinde bulunan kayak otellerine 12 yıldır hiç ara vermeden kayak sezonu boyunca hergün kayak ulaşımı sağlamaktayız. 30’a yakın pist sayısı ve 40 km’yi bulan pist uzunluğu ile kayak turizminde özellikle profesyonel kayak ve snowboard kullanıcılarının tercih ettiği Kartalkaya kayak merkezi, kayakseverlerin ve ailelerin kayak turu için tercih ettikleri kadar okullar tarafından da kayak kampları için tercih edilen bir kayak destinasyonudur.

Uludağ Kayak Merkezi

Uludağ kayak merkezi, ülkemizde halen en çok tercih edilen, kayak otelleri ve kış eğlenceleri ile en eski kayak merkezlerinden biridir. Sınırları içinde bulunduğu Bursa ili ile de oldukça ilgi çeken bir kış turizm destinasyonu olan Uludağ kayak merkezine kayak sezonu boyunca hergün ulaşımlarımız bulunmaktadır.

Hareket Yerleri ve Saatleri

Günübirlik Kayak Tur Programı
Siz değerli konuklarımızla sabah belirtilen yerlerde buluşuyor ve Kartalkaya’ya hareket ediyoruz. Yol ve kar durumuna bağlı olarak, 3,5 - 4 saat süren yolculuğumuz ile Kartalkaya’ya varıyoruz. Bölgeye varışımızla beraber kayak yapmaya başlıyor ve Kartalkaya’nın keyfini çıkarıyoruz. Dorukkaya'nın 7 farklı pist ve liftlerinden sınırsız olarak faydalanıyor ve  akşam üzeri 17:00’de otobüsümüz ile İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Trafiğe bağlı olarak saat 21:00-22:00 civarı İstanbul'a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.


*Yapılan rezervasyonlarda koltuk numarası garantisi yapılamaz ve söz verilemez.

*Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

27 kişi ve üzeri Otobüs
27 kişiye kadar Midibüs 
15 kişiye kadar Minibüs araçlar kullanılır.

 

**Dönüş saatimiz tesis önünden saat 17.00’dir.**

 

 

Kartalkaya Yolu Esnasındaki Mola Noktaları

Kartalkaya'ya gidiş esnasında zorunlu haller dışında 1 kez ve 15 dk olmak üzere ihtiyaç molası verilmekte olup, Kartalkaya'dan dönüş esnasında ise yine zorunlu haller dışında 1 kez ve 40 dk mola verilmektedir. Yol esnasında ayrıca durulmamakta olup, zorunlu haller dışında yolcu indirme - bindirme yapılmamaktadır. 

Araç kalkış saatinden 15 dakika önce belirtilen size en uygun araç kalkış noktasında olmanızı rica ederiz. Güzel bir gün geçirmenizi diler bir sonraki seyahat programınızda sizleri tekrardan aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kalkış Yetkilisi İrtibat Bilgileri +90 530 265 21 97 (Belirtilen telefon numarası yalnızca kalkış saatlerinde, ivedi durumlar nedeli ile kullanılır.)

Genel soru, görüş ve önerileriniz için +90 212 598 48 88 - 0542 313 91 00


Faydalı Bilgiler

Kartalkaya Buluşma Noktalarındaki Otoparklar:
Araçlarınızı Kadıköy Evlendirme Dairesi'nin otoparkına, Etiler Akmerkez civarında ise ara sokaklara bırakabilirsiniz.

 
Rezervasyon Koşulları
Günübirlik Kayak Tur programlarımız 4077 Numaralı Tüketici Kanunu'na uygun olarak hazırlanmıştır.

Günübirlik Kartalkaya Kayak turlarımızda, gezi süresi 1 gün olup (Günübirlik), otel konaklaması içermemektedir (sabah erken saatte gidiş, aynı gün akşam dönüş şeklinde).

Otobüslerimiz / araçlarımız tur programında belirtilen zamanlarda hareket etmektedir, bu nedenle kayak turlarını ve kayak ulaşımlarını satın alan kişi/kişiler otobüs/araç kalkış noktalarında zamanında bulunmakla mükelleftirler. Tur programına veya ulaşım kalkış saatlerine göre geciken yolcular beklenememektedir. Dolayısıyla geç kalan veya hiç gelmeyen kişi/kişilerden şirketimiz sorumlu değildir.

Kayak ulaşımı veya kayak turu için rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış noktalarına çok erken saatte gelmişler ise, kendi inisiyatifleri ile erken gelmiş sayılıp, erken gelmeleri yine şirketimiz sorumluluğunda bulunmamaktadır. Kalkış noktalarında ortalama 15 dakika önce hazır bulunulması acentemiz tarafından tavsiye edilmektedir.

Kayak programlarında, yolculuk esnasında İstanbul'da belirtilen noktalar haricinde yolcu indirme bindirmesi ivedi durumlar haricinde yapılamaz. Programda belirtilen kalkış ve iniş noktaları geçerlidir.

Kayak rezervasyonlarında otobüs/araç koltuk numaraları şirketimiz tarafından belirlenir. Bu nedenle koltuk numarası garantisi yapılamaz ve kişi/kişilere koltuk numarası sözü verilemez. Rezervasyon sonrasında otobüs koltuk numaraları değişemez (ivedi durumlar hariç). Yolcular kalkış esnasında kendilerine belirtilen koltuk numaralara uymak ile yükümlüdür. Kişi/kişilerin kendilerine belirtilen koltuk numaraların haricinde bir başka koltukta oturmaması gereklidir. Kendisine ayrılan koltuk numarası dışında farklı bir koltuk numarasında oturarak seyahat etmek isteyen misafirlerin gerektiği taktirde kendilerine ücret iadesi yapılmaksızın, yolculukları tur yetkilisi tarafından iptal edilebilir.

Rehberlerimiz ve tur/seyahat yetkililerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Ağır hava şartları ve trafik nedeniyle gerçekleştirilemeyen veya geç gerçekleştirilen turlarda ve ulaşımlarda acente sorumluluğu bulunmaz. İçeriği aynı kalmak şartı ile, tur programı koşullara göre değişebilmektedir.

Çoklu rezervasyonlarda örneğin 5 kişilik rezervasyon, koltukların yanyana veya artarda olması garanti edilemez. Şirketimiz ile yolculuk yapan yolcular burada belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.
 
Günübirlik Kayak Turlarımızın süresi 1 gün olup (Günübirlik), otel konaklaması içermemektedir.
Rehberlerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapabilir.
Yapılan rezervasyonlarda koltuk numarası garantisi yapılamaz ve söz verilemez.
20 veya 25 kişi altında gerçekleşecek turlarda küçük otobüsler veya minibüsler kullanılabilir.
0-2 Yaş çocuklar ücretsizdir ancak ayrıca bir koltuk ayrılmaz, koltuk talep edildiğinde normal koltuk tarifelerinden ücretlendirilir.
Ağır hava şartları nedeniyle gerçekleştirilemeyen turlarda acente sorumluluğu bulunmaz.
Tur programımız 4077 Numaralı Tüketici Kanunu'na uygun olarak hazırlanmıştır.
Bu tur Ulusoy Globüs Turizm ve taşımacılık Tic. Ltd. Şti. (Kayakkulübü Turizm ve Seyahat Acentesi /Türsab A-10651) tarafından düzenlenmektedir.
İçeriği aynı kalmak şartı ile tur programı koşullara göre değişebilmektedir.
Tur programlarında düzenlenen en son sirküler geçerlidir.

İptal Koşulları
Günübirlik Kayak Turu ve Kartalkaya ulaşım rezervasyon iptallerinde, rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren hizmetin başlamasına 15 gün kalana kadar iptal talep edilmesi ile ödenen bedelin tamamı misafire iade edilir. Yolcu, hizmetin başlamasına 15-7 gün kalana kadar iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini, son 7 gün içerisinde ise gezi bedelinin tamamını acentaya ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Tura veya ulaşıma kayıt yaptıran ve ödemesini yapan kişi/kişiler, rezervasyonunu yaptırdığı Günübirlik Kayak Turuna veya Kartalkaya Ulaşımına gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava şartları, kişi/kişilerin tura yetişememesi, geç kalması, uyanamaması, turdan vazgeçmesi veya keyfi diğer sebeplerden dolayı tur iptali yapılmaz ve kayıt yaptıran kişi/kişiler Kayak Turunun ve Ulaşım Hizmetinin ücretinin tamamını ödemeyi kabul etmiş sayılır. Ancak yukarıda belirtilen sebeplerden kaynaklanabilecek gecikmelerden acentemiz sorumlu olamaz.

Ödeme yaparak Günübirlik Kayak Turlarına veya Kartalkaya Ulaşım Hizmetine rezervasyon yaptıran kişi/kişiler kalkış saatinden 48 saat öncesinden, şirketimiz yetkililerine ulaşarak (info@kayakkulubu.com.tr – info@heptur.com) rezervasyonları iptal edebilirler (yazılı olmak kaydıyla). Bu tür durumlarda rezervasyon yaptıran kişi/kişilerin yapmış olduğu ödemenin tamamı kişi/kişilerin kendisine iade edilir.

Şirketimizin düzenlemiş olduğu, Kartalkaya Kayak Turu veya Günübirlik Kayak ve Kartalkaya Ulaşımları kesin hareketlidir. Kayak turları veya kayak ulaşımları kişi sayısı azlığı nedeniyle iptal edilmez. Fakat Kartalkaya Kayak Turu veya Kartalkaya Kayak Ulaşımı taleplere göre fazla sayıda araç temini sağlanarak, birden fazla araçla sağlanabilir. Kişi sayısına göre ulaşımlar veya kayak turları Minibüs (12-27 Koltuk arası) veya Midibüs (27-35 Koltuk arası) benzeri araçlarla yapılabilir. Şirketimiz yolculara her tur veya ulaşımın 0 (sıfır) Otobüs yolculuğu olacağı garanti etmemektedir. Kayak turları veya kayak ulaşımları hava ve önemli olaylar sebebiyle (savaş, grev, lokavt, deprem, sel, terör, elverişsiz yol şartları, kriz, öngörülemez teknik hususlar, ağır hava şartları ve tüm mücbir sebepler) iptal veya tehir edilebilir. Bu tür durumlarda yolculara ödemeleri iade edilir. 

Kayak turlarına katılan veya kayak ulaşım hizmeti kullanan kişi/kişilerin, zarar görmesi, kaybolması, yaralanması, araç gereçlerinin kaybolması veya zarar görmesi ve başlarına gelebilecek benzeri her türlü olaydan acentemiz ve taşıma şirketimiz sorumlu değildir. Kayak sporunda meydana gelebilecek olan her türlü risk yolcuların kendilerine aittir. Şirketimiz ile seyahat eden yolcular bu metinlerde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Kalkış Yetkilisi İrtibat Bilgileri
+90 530 265 21 97 (Belirtilen telefon numarası yalnızca kalkış saatlerinde, ivedi durumlar nedeniyle kullanılır)
Genel soru, görüş ve önerileriniz için +90 212 598 48 88 / +90 542 313 91 00

 

Ödenecek Tutar 100 TL olarak hesaplanmıştır.

Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
Peşin100 TL
2 Taksit52.59 TL=105.19 TL
3 Taksit35.49 TL=106.46 TL
6 Taksit18.32 TL=109.94 TL
Peşin100 TL
2 Taksit54 TL=108 TL
3 Taksit36.33 TL=109 TL
6 Taksit18.33 TL=110 TL
footer