Hakkımızda


KAYAKKULÜBÜ, Türsab’a 10651 belge numarası ile kayıtlı A grubu seyahat acentesi olarak faaliyet göstermektedir.

Kayakkulübü'nün bir markası olan Heptur bünyesinde gerçekleştirdiğimiz kayak turları, yurtiçi kültür turları, yurtdışı paket turları, kapalı grup organizasyonları, minibüs – otobüs kiralama ile şehiriçi – şehirlerarası transfer hizmetleri, şehir otelleri, okul turları ile geniş bir yelpazede siz değerli misafirlerimize güvenilir hizmet vermek ve seyahatlerinizden keyif almanızı sağlamak en temel amacımızdır. Servis ve kalite anlayışımız ile sizlere butik ve profesyonel hizmet vermek temel ilkemizdir.

Misyonumuz:

Hizmet verdiğimiz turizm ve turizm taşımacılığı sektöründe siz değerli misafirlerimiz için; güvene ve müşteri memnuniyetine dayalı, keyif alacağınız ve bir sonraki tatil planınızda da bizi tercih etmenizi sağlayacak ilkeli bir tur operatörü olmak.

Vizyonumuz:

Sağladığımız kaliteli hizmet ile mevcut müşteri profilimizi korumak ve daha da genişletmek, istikrarlı bir şekilde başarımızı korumak, müşteri memnuniyetimizi arttırarak devamını sağlamak, güvenli ve güleryüzlü tatil deyince ilk akla gelen firma olmak.

Kayakkulübü Turizm ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde hizmet veren markalarımız:

footer